Ülo Ennuste majandusartiklid

Ohh-jah

Ere näide et politikaanide jaoks teadust ei ole olemas: vt nt akad E. Ergma heietusi MPs 21.VII 14 lk4-5

Nt: „Ja miks me pole mõelnud ikka meie kui kosmoseriigi peale. … kosmos pole enam teadusuuring, vaid suur majandusharu, suur võimalus.“ – taevane arm – kui Ergma üldse teaks et on majandusteadus mis tegeleb ka majandusharude määrangutega siis ta sellist hägu ei ajaks: nt a) prof Mereste (2003, 1, lk550) järgi majandusharu üheks tunnuseks on teatav harusisene kaubandus – mida kosmoses siiani pole täheldatud b) kui akad Ergma teaks midagi sellisest teadusharust nagu teadusloogika – siis ta ei samastaks kosmost ka teadusuuringuga.

Või: „Mind löögu või maha – ma ei suuda rääkida asju, mida minu käest justkui oodati. Ma ei suutnud rääkida inimestele, et teie pension tõuseb kaks korda.“ – taevane arm – teaduspõhiste majandusreformide jõustamisel Riigikogu poolt tosina aasta jooksul oleks täiesti võimalik olnud Maarjamaal reaalselt pensionid tõsta vähemalt kolmekordseks (arvestades madalat baasi ja kehtiva 0-kasumimaksuseaduse paradiislikku teadustühisust mille tõttu kümned miljardid on Maarjamaalt kõlvatult välja sahkerdatud ning mille tõttu suuresti ka tööjõud anomaalselt pageb jne*) – ja – imaginaarselt kosmose majandusvõimalusi juurde hõlmates vähemasti Põhjalalikult viiekordseks nagu Riigikogu poolt paika pandud Peaministrid ongi suurtes Narratiivides tõotanud :==).

*) Ennuste, Ü. 2009. Estonian hyper-crisis lessons confirm importance of more effective high quality coordination/regulation and harmonisation: Mechanism design theoretic approach. In: Aksel Kirch and András Inotai (Eds.) EUROPEAN UNION: CURRENT POLITICAL AND ECONOMIC ISSUES. Institute for European Studies Tallinn School of Economics and Business Administration, 11-35:http://www.ies.ee/iesp/No6/iesp_no6.pdf

Advertisements

juuli 21, 2014 - Posted by | Uncategorized

Kommentaare veel pole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: